head-img head-img head-img head-img head-img head-img head-img
NewsletterOdoslať stránkuÚvod

Dovoľte nám čo najsrdečnejšie Vás privítať v jednom z najkrajších a pre turistov najzaujímavejších regiónov Slovenska. V letnom aj v zimnom období ponúka Liptov širokú paletu možností. Nespočetné množstvo turistických, športových a kultúrnych aktivít.

galanto
Na severnej strane Národného parku Nízkych Tatier sa ocitáte v jednej z najkrajších dolín dlhej osem kilometrov – v Jánskej doline, zvanej aj Svätojánska. Na brehu horského potoka Štiavnica ukrytý v objatí lesov Vás milo privíta penzión Galanto  s neopakovateľnou rodinnou atmosférou sprevádzanou šumením stromov, spevom vtákov. Vody potoka vymleli v doline množstvo krasových dutín, priepastí a jaskýň. Jánska dolina začína v obci Liptovský Ján a je vynikajúcim východiskom na rôzne túry, bohatá na vzácne druhy fauny a flóry, minerálne a termálne vody a pramene. Svojim čarom, kontrastom vysokých štítov, zelených lúk a pasienkov, splní očakávania a priania aj najnáročnejšiemu návštevníkovi  v ktoromkoľvek ročnom období. Dokáže byť chladnou zimnou krajinou a rajom lyžiarov a vzápätí sa zmení na dojímavú arénu rozmanitých farieb a vôní, ktoré nás sprevádzajú na potulkách jej horskými chodníčkami. Pri prechádzkach historickými zákutiami dediny sa pokocháte krásou tradičných kúrií a kaštieľov a zároveň načerpáte nové sily, či strávite chvíle oddychu. Túto prekrásnu prírodnú scenériu dopĺňa penzión*** GALANTO a to nielen architektonicky, ale aj svojimi profesionálnymi službami a individuálnym prístupom ku každému hosťovi s ohľadom na jeho potreby a požiadavky.

galanto
Ponúka štandardné ubytovacie a stravovacie služby, rozmanitú ponuku doplnkových služieb pre využitie voľného času. Vybavením a službami je orientovaný tak, aby vyhovoval predstavám hostí o príjemne strávenej dovolenke počas celého roka. Obchodní zástupcovia a manažéri firiem môžu využívať priestory penziónu nielen na obchodné rokovania a pracovné obedy, ale aj na odpočinok a relax. Priestory penziónu sú vhodné aj na organizovanie kurzov a seminárov. Vyskúšajte liečbu horných dýchacích ciest v soľnej jaskyni, kde vzniká intenzívna mikroklíma porovnateľná s podnebím v prímorskej oblasti. Energia pyramíd... Jedinečná energia... Načerpajte energiu v relaxačnej pyramíde.